Skuteczne usuwanie owłosienia – Depilacja LASEROWA

Liposukcja bez skalpela - medycyna estetyczna kosmetyka laserowa
Liposukcja
28 sierpnia, 2019
Depilacja laserem medycznym skuteczny i trwały efekt depilacji na lata
Depilacja laserem medycznym ramion
4 września, 2019

Skuteczne usuwanie owłosienia – Depilacja LASEROWA

Laserowe usuwanie owłosienia Toruń -depilacja laserem medycznym

Laserowe usuwanie owłosienia Toruń -depilacja laserem medycznym

Wiosna to idealny czas na depilację laserową

W oddali widać już wiosnę. Noc staje się coraz krótsza i niedługo wzejdą pierwsze krokusy. Jest to też najlepszy czas na przygotowanie skóry do lata. Wciągu zimowych miesięcy nasza skóra wypoczęła od promieni słonecznych, dlatego jest to najodpowiedniejszy czas na depilację laserową.

Przygotowanie do zabiegu

Do depilacji trzeba się właściwie przygotować. Kilka miesięcy wyznaczonym zabiegiem należy zaprzestać depilacji depilatorem, gorącym woskiem czy też pastą cukrową. Przez z ten czas stosować można jedynie maszynki do golenia. W naszym klimacie muśnięta słońcem skórazimą nam nie zagraża, należy pamiętać o tym, że zrezygnować trzeba także z samoopalaczy. Trzydzieści dni przed zabiegiem koniecznie trzeba zrezygnować z kremów z witaminą A.

Na chwilę przed depilacja laserową

Przed depilacją laserową należy dokładnie ogolić skórę. Należy także wstrzymać się od stosowania balsamów. Najlepiej znaleźć gabinet medycyny estetycznej, który wyposażony jest w sprzęt najnowszej generacji. Zaufaniem wielu klientek cieszy się najlepszy z laserów: Palomar Vectus. Na chwilę przed zabiegiem dobiera się wiązkę zależnie od skóry i melaniny. Dzięki temu zabieg depilacji laserowej jest bardziej efektywny i zminimalizowane są niechciane następstwa.

Zabieg depilacji laserowej

Czas zabiegu zależy od od depilowanej części ciała. Depilacja laserowa która dotyczy małych powierzchni to zaledwie dwa, trzy kwadranse, natomiast na większe partie należy zarezerwować nawet kilka godzin. W celu uzyskania maksymalnego efektu niezbędne jest poddanie się kilkoma zabiegom depilacji laserowej. Trzeba pamiętać o tym, że między kolejnymi zabiegami należy zastosować około miesięczne przerwy. To, ile zabiegów będzie potrzebne uzależnione jest od typu skóry, najczęściej są to trzy sesje.

Po zabiegu

Skóra musi odpocząć. Ciepłe kąpiele, odprężające chwile w saunie i wyjścia na basen nie są wskazane. Na jakiś czas powinno się przed złuszczaniem naskórka. Zabieg ten zbawienny wpływ na wygląd skóry, jednak po depilacji laserowej może podrażnić skórę. Przez miesiąc po depilacji laserowej koniecznie trzeba w stu procentach odłożyć kąpiele słoneczne.

Ostatnie podmuchy zimy to doskonały czas na zaplanowanie zabiegów depilacji laserowej. Dzięki nim nasza skóra będzie gładka i przygotowana na letni czas.

Depilacja Plusy depilacji laserowej

Perfekcyjnie gładka skóra to marzenie wielu osób. Niechcianego owłosienia można pozbyć się dzięki depilacji laserowej. Metoda ta ma wiele zalet, docenią ją zwłaszcza Ci, którym bardzo zależy na trwałym rezultacie i komforcie.

Bezpieczna metoda depilacji

Gabinety kosmetyczne w których pracują profesjonaliści dbają o najlepszy sprzęt. Laser Palomar Vectus zastał wyposażony w specjalny czytnik zawartości barwnika jakim jest melanina w skórze, który pozwala bardzo precyzyjnie dobrać moc lasera do konkretnego rodzaju skóry. Przez zastosowanie takich rozwiazań technologicznych zlikwidowno możliwość poparzenia. Takie niebezpieczeństwo występowało w przypadku starszych technologicznie urządzeń.

Szybkość przeprowadzania zabiegu

Kiedyś, na depilację laserową należało przeznaczyć sporo czasu. Przy zastosowaniu nowoczesnych laserów które wyposażone są w dwie soczewki depilacja przebiega niezwykle sprawnie. Depilacja niewielkich partii ciała zajmuje tylko kilka minut.

Depilacja laserowa- najskuteczniejsza metoda depilacji

Depilacja laserowa to bardzo skuteczna metoda usuwania zbędnego owłosienia. Już po jednym zabiegu liczna niechcianych włosków jest mniej. Wystarczy kilka zabiegów, żeby trwale zlikwidować niechciane owłosienie.

Depilacja laserem – Komfort

Laser ten wyposażony jest w specjalny system chłodzący skóry. Dzięki temu depilacja laserowa jest praktycznie bezbolesna. Dostosowana do skóry pacjenta wiązka lasera nie powoduje poparzeń.

Depilacja laserowa to najlepszy sposób pozbycia się niechcianego owłosienia. Zastosowanie najnowszych technologii jest gwarancją nie tylko bezpieczeństwa , ale też trwałości oraz szybkości samego zabiegu.

Depilacja laserowa jest też dobrą metodą, dla osób, które walczą z trudnym do zwalczenia problemem wrastających włosków.

Depilacja laserowa- skuteczna i bezpieczna metoda pozbycia się niechcianych włosków

Po zimie musimy zatroszczyć się o stan naszej skóry i przygotować się na letni czas. Warto pomyśleć o właściwym natłuszczeniu skóry, ponieważ morzy i przesuszone, ogrzewane powietrze źle oddziałują na to, jak wygląda nasza skóra. Wiosenne miesiące, to też doskonały czas na depilację laserową, która daje gwarantuje gładka gładką skórę, bez włosków. Rezultaty widać już po pierwszym zabiegu, jednak aby osiągnąć najlepszy rezultat, trzeba przeprowadzić kilka serii.

Depilacja laserowa cieszy się ogromną popularnością. Metoda ta pozwala trwale usunąć włoski i pozbyć się problemu, jakim jest konieczność golenia nóg maszynką, czy bolesnego wyrywania włosów depilatorem.

Podejmując decyzje o depilacji laserowej, powinno się poszukać gabinetu z nowoczesnym laserem oraz dobrze wyszkolonym personelem. Godny polecenia jest laser Palomar Vectus.

W laserze Palomar Vectus wykorzystano zaawansowane technologicznie rozwiązania zabieg depilacji laserowej jest bezpieczny, gdyż moc lasera, dzięki czytnikowi melaniny dostosowana jest do rodzaju skóry. Laser ten wyposażony jest także w specjalny system chłodzenia, który dodatkowo zabezpiecza skórę. Dużym plusem są też dwie soczewki, w tym duża, która znacząco skraca czas trwania zabiegu.

Na jakiś czas przed planowaną depilacją laserową nie należy pozbywać się owłosienia mechanicznie – to znaczy depilatorem lub woskiem. Zaleca się stosowanie przez ten czas jednorazowej maszynki do golenia . Przeciwwskazaniem do wykonania depilacji laserowej jest ciąża. Po zabiegu przez jakiś czas nie powinno się zażywać kąpieli słonecznych.

Depilacja laserowa to gwarancja idealnie gładkiego ciała. Pozwala ona pozbyć się problemów, takich jak wrastające włoski i pojawiające się zaczerwienienia i podrażnienia. Wiosna to dobry czas na depilację laserową.

Depilacja Laserowa Toruń