Zalety depilacji laserowej

Depilacja laserowa. Polecana metoda depilacji
Depilacja laserowa – skuteczna i bezpieczna metoda
11 kwietnia, 2018
Endermologia Toruń - odchudzani -usuwanie cellulitu i skuteczne odchudzanie
Endermologia LPG
25 sierpnia, 2019

Zalety depilacji laserowej

Skuteczna metoda- zalety depilacji laserowej

Zalety depilacji laserowej

Idealnie gładka skóra to marzenie wielu osób. Depilacja laserowa pozwala na trwałe pozbycie się niechcianego owłosienia. Sposób ten posiada sporo zalet, docenią ją zwłaszcza Ci, którym zależy na efektywności i bezpieczeństwie zabiegu.

Plusy depilacji laserowej:

Depilacja laserowa to bardzo bezpieczny zabieg

Gabinety kosmetyczne w których pracują specjaliści używają tylko najnowszego sprzętu. Laser Palomar Vectus zastał wyposażony w czytnik zawartości barwnika w skórze, jakim jest melanina. Czytnik pozwala bardzo precyzyjnie dostosować moc lasera do indywidualnego rodzaju skóry. Dzięki takim rozwiązaniom wyeliminowane zostało ryzyko poparzeń. Takie niebezpieczeństwo występowało w przypadku starszych technologicznie urządzeń.

Szybkość przeprowadzania zabiegu

Kiedyś, aby poddać się depilacji laserowej należało zarezerwować sporo czasu. Przy zastosowaniu nowoczesnych laserów które wyposażone są w dwie soczewki zabieg ten przeprowadza się bardzo sprawnie. Depilacja niewielkich partii ciała zajmuje zaledwie kilka minut.

Depilacja laserowa- najskuteczniejsza metoda depilacji

Depilacja laserowa to niezwykle skuteczny sposób depilacji. Już po jednym zabiegu liczba niechcianych włosków znacząco się zmniejsza. Wystarczy kilka zabiegów, aby na zawsze pozbyć się niechcianych włosków.

Wysoki komfort zabiegu

Głowica lasera wyposażona jest w bardzo skuteczny system chłodzący. Dzięki temu zabieg jest praktycznie bezbolesny. Dostosowana do skóry pacjenta wiązka lasera nie powoduje poparzeń.

 

Depilacja laserowa to najlepsza metoda usuwania zbędnego owłosienia. Zastosowanie najnowszych technologii daje gwarancję bezpieczeństwa , ale też trwałości oraz szybkości samego zabiegu.

Depilacja laserowa jest także polecana osobom, które borykają się z trudnym do zwalczenia problemem wrastających włosków.