Depilacja laserowa – skuteczna i bezpieczna metoda

Depilacja laserowa na wiosnę
Wiosna to idealny czas na depilację laserową
19 lutego, 2018
Skuteczna metoda- zalety depilacji laserowej
Zalety depilacji laserowej
14 czerwca, 2018

Depilacja laserowa – skuteczna i bezpieczna metoda

Depilacja laserowa. Polecana metoda depilacji

Depilacja laserowa na wiosnę. Gładkie ciało na wiosnę.

Depilacja laserowa- skuteczna i bezpieczna metoda pozbycia się niechcianych włosków

Po zimie musimy zadbać o stan naszej skóry i przygotować się na czas urlopów. Nie wolno zapominać o właściwym nawilżeniu, gdyż morzy oraz suche, ciepłe pomieszczenia źle wpływają na nasza skórę. Wiosna, to także dobry moment na depilację laserową, która gwarantuje  gładką skórę, bez włosków. Efekty widać już po jednym zabiegu, zaleca się wykonać kilka serii, aby cieszyć się idealnie gładkim ciałem.

Depilacja laserowa jest bardzo popularna. Metoda ta umożliwia trwale usunięcie włosków. Mozna zapomnieć o konieczności golenia czy wyrywania włosków. Podejmując decyzję o depilacji laserowej, należy poszukać gabinetu z sprawdzonym laserem oraz właściwie przeszkoloną kadrą. Godny polecenia jest laser Palomar Vectus. Dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych zabieg depilacji laserowej jest bezpieczny, gdyż moc lasera, dzięki czytnikowi melaniny dostosowana jest do rodzaju skóry. Laser ten wyposażony jest także w nowoczesny system chłodzenia, który chroni skórę. Ogromnym plusem są także dwie końcówki zabiegowe, w tym duża, która znacząco skraca czas trwania zabiegu.

Kilka miesięcy przed zabiegiem depilacji laserem nie należy usuwać owłosienia w sposób mechaniczny – to znaczy depilatorem lub woskiem. Zaleca się stosowanie przez ten czas zwykłej maszynki do golenia . Przeciwwskazaniem do wykonania depilacji laserowej jest ciąża. Po wykonanym zabiegu o skórą należy odpowiednio zadbać, unikać wystawiania depilowanego obszaru ciała na działanie promieni słonecznych.

Depilacja laserowa to bezpieczny zabieg, zapewniający trwały efekt. Wiele kobiet potwierdza skuteczność tej metody depilacji. Zaplanuj depilację laserową już dziś.